Logo
Loading...

Wybór wydarzenia

Grupa wydarzeń: Warsztaty Zmień
 • Codzienne szlaki kobiet - stwórzmy razem feministyczną mapę Gdańska

  19.03.2024, g.16:00

  Rozpocznijmy tworzenie feministycznej mapy Gdańska od mapowania ścieżek kobiet. Na mapie Gdańska osoby uczestniczące w warsztatach będą rysować swoje codzienne ścieżki, analizować swój sposób poruszania się. Będziemy wspólnie oznaczać obszary w których czujemy się dobrze oraz obszary których unikamy. Zastanowimy się, dlaczego. W ten sposób uświadomimy sobie jak funkcjonujemy w mieście, jaką powierzchnię miasta tak naprawdę użytkujemy i czego powinnyśmy od miasta oczekiwać.

  Podczas warsztatu zapewniona jest opieka dla dzieci. Prosimy zgłosić chęć przyjścia z dzieckiem podając jego imię i wiek oraz numer kontaktowy do opiekuna, na adres agnieszka.salamadry@ikm.gda.pl
 • Warsztaty dla grupy szkolnej: Walka z dezinformacją poprzez edukację. Warsztaty z gry “Czwarta władza” 14+

  27.03.2024, godz.: 09:00-10.45
  09:00-10.45
  11:00-12.45
  11:00-12.45
  13.15-15.00
  13.15-15.00
  Wiek uczestników 14+
  Podczas warsztatów porozmawiamy z uczestnikami o wiarygodności i rzetelności współczesnych mediów. Nie zabraknie również refleksji dotyczącej tego jakie konsekwencje niesie za sobą obecna w mediach dezinformacja. Posłuży temu autorska gra planszowa opracowana przez Instytut Dyskursu i Dialogu „IV Władza”.
 • Warsztaty dla osób pracujących w kulturze: Brakująca cząstka wakacji – prowadzenie: Maciej Prus

  W ramach warsztatu zaproszę uczestniczki i uczestników na urlop w głąb siebie. Formuła spotkania będzie połączeniem mindfulness, świadomej pracy z oddechem i coachingu grupowego opartego na metodzie ericksonowskiej.
 • Warsztaty dla osób pracujących w kulturze: DanceThinking, czyli projektowe myślenie o tańcu w kontekście marketingu - prowadzenie: Natalia Gorzelańczyk.

  Czym i po co jest marketing, na czym on polega, jak przeplata się z naszym życiem, kulturą i jak na nas wpływa.
 • Warsztaty dla osób pracujących w kulturze: Od empatii dla siebie do empatii dla innych – prowadzenie: Aleksandra Jach

  Warsztat jest poświęcony empatii. Osoby uczestniczące poznają warunki, które są konieczne do tego, żeby przyjmować lub oferować empatię.